O PROJEKTU - Lingua Hungarica - Könnyen magyarul

A TUDÁS KINCS, MELYNEK PÁRJA NINCS
Přejít na obsah
O PROJEKTU
LINGUA HUNGARICA

Lingua Hungarica (v překladu maďarský jazyk) je soukromý projekt, který byl založen v roce 2012. Jeho cílem je seznámit Vás s maďarskou kulturou, historií, jazykem pomocí pravdivých a přesných informací v českém jazyce. Také je důležitou součástí projektu publikování článků o nejnovějších historických a archeologických nálezech týkajících se původu maďarského národa.


KÖNNYEN MAGYARUL

Könnyen magyarul (v překladu snadno maďarsky) je součástí projektu Lingua Hungarica od roku 2013. Cílem tohoto projektu je poskytovat informace a učební materiály, umožnit studium maďarštiny v individuální nebo e-learningové formě.

VĚDECKÉ VÝZKUMY

V článcích naleznete i nejnovější informace o historických, etnografických, lingvistických a archeologických výzkumech a také o maďarské menšině v České republice. Historické, etnografické, lingvistické a archeologické informace se zabývají historií a kulturou stepských národů Eurasie a skytsko-hunsko-avarsko-maďarskou kontinuitou, kterou Dr. Borbála Obrusánszky bádá a publikuje o ní články a knihy. Projekt Lingua Hungarica je podporován Dr. Borbálou Obrusánszky.

120
SPOKOJENÝCH STUDENTŮ

4
KURZY

33
LEKCÍ

8920
HESEL VE SLOVNÍKU

CÍLE PROJEKTU

INFORMACE

Dostupnost aktuálních a přesných informací o maďarském jazyce, historii a kultuře.


ZNALOSTI

Aby každý, kdo se chce učit maďarsky, měl možnost to realizovat, ať už formou e-learningu nebo prostřednictvím individuální výuky.
PŘEHLEDNOST

Stránky jsou vytvořeny přehledně, používání stránek nevyžaduje speciální znalosti a nemusíte dlouhé hodiny hledat informace, které Vás zajímají. Najdete vše na jednom místě a velmi rychle.
PODPORA

V případě jakýchkoliv dotazů a případných nejasností mě můžete kontaktovat a já Vám moc rád pomohu.
PŘEKLADATELSKÉ SLUŽBY

Potřebujete soudně ověřený, úřední, certifikovaný nebo jednoduchý překlad z maďarštiny do češtiny nebo z češtiny do maďarštiny?
Tak neváhejte a kontaktujte soudní překladatelku Ivetu Kožíškovou

ivetakoziskova@gmail.com

Iveta Kožíšková poskytuje překladatelské služby již 15 let, má bohaté zkušenosti s daňovými, finančními, úředními, soudními a právními překlady.
Copyright © www.LINGUAHUNGARICA.cz
Návrat na obsah