A TUDÁS KINCS, MELYNEK PÁRJA NINCS


LINGUA HUNGARICA

Lingua Hungarica (v překladu maďarský jazyk) je soukromý projekt, který byl založen v roce 2012. Jeho cílem je seznámit Vás s maďarskou kulturou, historií, jazykem pomocí pravdivých a přesných informací v českém jazyce. Také je důležitou součástí projektu publikování článků o nejnovějších historických a archeologických nálezech týkajících se původu maďarského národa.

Könnyen magyarul

Könnyen magyarul (v překladu snadno maďarsky) je součástí projektu Lingua Hungarica od roku 2013. Cílem tohoto projektu je poskytovat informace a učební materiály, umožnit studium maďarštiny v individuální nebo e-learningové formě.

VĚDECKÉ VÝZKUMY

V článcích naleznete i nejnovější informace o historických, etnografických, lingvistických a archeologických výzkumech a také o maďarské menšině v České republice. Historické, etnografické, lingvistické a archeologické informace se zabývají historií a kulturou stepských národů Eurasie a skytsko-hunsko-avarsko-maďarskou kontinuitou, kterou Dr. Borbála Obrusánszky bádá a publikuje o ní články a knihy. Projekt Lingua Hungarica je podporován Dr. Borbálou Obrusánszky.

SPOLUPRACUJÍ

little_girl_grey

Iveta Kožíšková

SOUDNÍ PŘEKLADY
obrusanszkyborbala
en

Imre Zsolt József Urbán

Instruktor & Admin